Filmharmóniksok 5000 ft PP ezüst

Magyar pénzérme Magyar pénzérme Magyar pénzérme
Gyártás éve 2003
Anyaga: Egyéb
Névérték Egyéb
Kivitel: PP
Állapot Kitűnő - UNC-T1
Tárolási helye / Bp
Szállítás módja:Személyes átvétel; Posta; futár; utánvét;
Szállítás költsége:Vevő állja;
Nézettség / Licitek száma:5 / 0
Licit kezdete:2019-01-14 17:21:59
Licit vége:2019-02-04 17:21:59
Szerver idő 2019-01-22 19:40:44
Hátralévő idő12 nap 21 óra 41 perc
Licit lépcső:200Ft
Limit ár:14 000Ft
Licit állása:0Ft

Kitünő, szép karcmentes, eredeti állapotban, bontatlan kapszulában, certficattal eladó.

Névérték: 5000 Forint
Kibocsátás: 2003.09.10.
Minőség:
PP: 4 000 db
Tervezte: Sz. EGYED Emma
Eleje: MAGYAR KÖZTÁRSASÁG – 5000 FORINT köriratban balra verdejel és évszám BP. / 2003, jobbra mesterjegy, középen a Budapesti Filharmóniai Társaság címere tölgy- és babérág között az alapítás évszámával
Hátulja: 150 ÉVES A BUDAPESTI FILHARMÓNIAI TÁRSASÁG köriratban, Erkel Ferenc, Dohnányi Ernő, Bartók Béla és Kodály Zoltán arcképei alul mesterjegy
Perem: recés
Méret: 38,61 mm
Anyag: Ag 92,5%
Tömeg: 31,46 g

Üzenőfal

wlink