150 éves a Budapesti Filharmóniai Társaság PP

Magyar pénzérme Magyar pénzérme Magyar pénzérme
Gyártás éve 2003
Anyaga: ezüst
Névérték 5000
Kivitel: PP
Állapot Kitűnő - UNC-T1
Tárolási helyeBp / Bp
Szállítás módja:Személyes átvétel; Posta; futár; utánvét;
Szállítás költsége:Vevő állja;
Nézettség / Licitek száma:3 / 0
Licit kezdete:2017-11-30 07:58:27
Licit vége:2017-12-21 07:58:27
Szerver idő 2017-12-15 16:28:48
Hátralévő idő5 nap 15 óra 29 perc
Licit lépcső:200Ft
Limit ár:11 500Ft
Licit állása:0Ft

Szép, hibátlan állapotban , műanyag kapszulában , certificattal eladó. Névérték: 5000 Forint
Kibocsátás: 2003.09.10.
Minőség:
PP: 4 000 db
Tervezte: Sz. EGYED Emma
Eleje: MAGYAR KÖZTÁRSASÁG – 5000 FORINT köriratban balra verdejel és évszám BP. / 2003, jobbra mesterjegy, középen a Budapesti Filharmóniai Társaság címere tölgy- és babérág között az alapítás évszámával
Hátulja: 150 ÉVES A BUDAPESTI FILHARMÓNIAI TÁRSASÁG köriratban, Erkel Ferenc, Dohnányi Ernő, Bartók Béla és Kodály Zoltán arcképei alul mesterjegy
Perem: recés
Méret: 38,61 mm
Anyag: Ag 92,5%
Tömeg: 31,46 g

Üzenőfal

wlink